ALBA - Když vaří profesionál

Výrobky ALBA – vybavení profesionální kuchyně

Široká nabídka profesionálních gastro produktů

Profesionální kuchyňské spotřebiče ALBA byly mistrovsky navrženy tak, aby přinesli moderní technologie, hygienické provedení a další inovativní řešení přímo do vaší kuchyně. 

Ve společnosti Alba věříme, že si každý profesionál zaslouží nástroj, který je stejně spolehlivý jako inspirativní. Testován na kvalitu a přesnost vám přinese bezkonkurenční výsledky.

Ať už se jedná o robustní řadu univerzálních robotů RE 22 a RE 24, o širokou nabídku přístrojů do modulárních kuchyní Classico 700 a Classico 900 nebo na trhu nejširší nabídku profesionálních mycích strojů.

Každé z těchto zařízení bude plnit vaše nejvyšší očekávání a bude spolehlivě sloužit dlouhé roky. A to také díky našim inovativním technologiím LSCFast-A-Block, nebo kompatibilitě s inteligentním systémem řízení energie

Univerzální kuchyňské roboty – přípojné vybavení

Univerzální robot RE 22

První kusy legendárního robota RE 22 jsme vyrobili už před více jak 50 lety. Tento výkonný stroj Hořovickou ALBU proslavil po celém světě.

Univerzální robot RE 24

Kuchyňský robot nové generace na 230V a s plynulou regulací otáček. Je vhodný pro cukrářskou výrobu, výroby lahůdek, do řeznictví a podobně.

Přípojné vybavení pro roboty RE

Univerzálního robota RE 22 a robota RE 24 je možné dovybavit výkonnými přípojnými strojky na mletí masa, na řezání a strouhání a na mletí máku.

Myčky – mycí stoly a mycí chemie

Gastro myčky na nádobí

Profi gastro myčky – mycí stroje ALBA Aristarco jsou stavěny tak, aby vydrželi dlouhodobou zátěž profesionálního gastronomického provozu.

Nerezový nábytek k myčkám

Nerezový nábytek k myčkám, jako jsou výstupní a vstupní mycí stoly vyrobíme na míru přesně podle vašich požadavků.

Mycí chemie ALBA

Mycí chemie ALBA byla testována a připravena tak, aby myčky ALBA dosáhli toho nejlepšího výsledku. Chemie je vhodná i do zařízení jiných značek.

Doplňková mycí technika KLARCO

Tlakové sprchy s baterií

Tlakové sprchy KLARCO splňují nejvyšší standardy kvality a hygieny. Jsou navrženy tak, aby vyhovovaly specifickým potřebám gastronomických provozů.

Profesionální gastro sporáky a varné stoličky

Plynové sporáky – řada CLASSICO

Nová generace plynových gastro sporáků od ALBY splňuje náročné požadavky moderní průmyslové kuchyně na kvalitu, spolehlivost a hygienu.

Elektrické sporáky – řada CLASSICO

Nová generace elektrických gastro sporáků od ALBY splňuje náročné požadavky moderní průmyslové kuchyně na kvalitu, spolehlivost a hygienu.

Indukční sporáky – CLASSICO

Profesionální indukční sporáky s indukčním ohřevem nabízejí řadu výhod, jako je rychlost vaření, přesnost teploty a vysoká účinnost.

Sklokeramické sporáky – CLASSICO

Elektrický sporák se sklokeramickou deskou je ideální do profesionálních kuchyní s vysokými nároky na kvalitu a výkon.

Tálový sporák – CLASSICO

Profesionální tálový sporák ALBA s litinovou varnou deskou umožňuje jednoduché a pohodlné vaření na velké ploše desky.

Kombinovaný sporák – STANDARD

Kombinovaný profi sporák s elektrickou troubou řady standard je vtělením tradice spolehlivosti, robustnosti a jednoduchosti.

Elektrický sporák – STANDARD

Elektrický sporák řady standard je tradičním výrobkem, který vyniká velkou varnou plochou přerušovanou jen malými spárami.

Varné stoličky – plyn / elektro

Plynové a elektrické gastro stoličky od ALBY jsou vhodné pro vaření a udržování pokrmů ve větších nádobách díky tomu, že jsou nízké a výkonné.

Profesionální varné kotle a elektrické pece

Varné kotle – plynové

Varné kotle s nepřímým ohřevem vyrábíme už více než 100 let. Jsou vhodné pro vaření pokrmů ve školách, školkách, nemocnicích, kantýnách.

Varné kotle – elektrické

Varné kotle s nepřímým ohřevem jsou nejrychlejšími přístroji tohoto druhu na trhu se závarem už od 30 minut.

Gastro pece – elektrické

Používají se v podnicích společného stravování a jsou ideální pro pečení moučníků, masa, k sušení potravin, konzervování apod.

Profesionální smažící gastro pánve

Smažící pánve – plynové

S motorickým sklápěním a nejširší nabídkou velikostí od 60 do 120 litrů jsou ideálním pro vaření až 500 jídel. Jsou vhodné se do škol, ...

Smažící pánve – elektrické

S motorickým sklápěním a nejširší nabídkou velikostí od 35 do 120 litrů jsou ideálním pro vaření až 500 jídel. Jsou vhodné do škol, ...

Smažící pánve – multifunkční

Používají se v profesionálních kuchyních na tepelné zpracování potravin – smažení na tuku (oleji) i bez tuku, grilování, opékání apod.

Fritézy, grilovací desky a vařiče těstovin

Gastro fritézy – elektrické

Díky robustnímu zpracování a vysokému výkonu na 1 kg jsou vhodné do provozů s vysokou zátěží a požadavky na rychlost.

Grilovací desky – elektrické

Jsou vhodné pro rychlou úpravu všech druhů masa, zeleniny a jiných potravin. Zejména jsou užitečné v moderních jídelnách, restauracích a bistrech.

Vařiče těstovin – elektrické

Profesionální vařiče těstovin ALBA ke s inovativní technologii Fast-a-Block s tělesy mimo varnou nádobu jsou rychlejší a snadněji se udržují.

Ostatní produkty a náhradní díly ALBA

Jídelní podnosy ALBA

Jsou certifikovány pro styk s potravinami, rohy jsou zaoblené a vyztužené proti poškození, odolávají poškrábání a teplotním šokům.

Koše do myček nádobí ALBA

Jsou vyrobeny v souladu s evropskými směrnicemi, sestaveny pro okamžité použití, perfektně stohovatelné, s ergonomickými madly.

Náhradní díly

Klademe vysoké nároky na výrobu originálních náhradních dílů. Vždy máme k dispozici kompletní sortiment náhradních dílů pro naše výrobky.

Přihlašte se do klientské zóny
Vyplňte formulář a stáhněte si katalog

Vyplňte formulář a na uvedenou emailovou adresu vám pošleme katalog s podrobnou nabídkou našich produktů.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Jak je chráníme >>
Vyplňte formulář a stáhněte si návod

Vyplňte formulář a na uvedenou emailovou adresu vám obratem pošleme požadovaný návod k profesionálním elektrickým varným kotlům ALBA.

Pošlete nám informace o plánovaném projektu