ALBA - Když vaří profesionál

Gastro baterie a napouštěcí ramena – KLARCO

Odolné, hygienické a úsporné

Objevte špičkové tlakové sprchy s gastro baterií, které splňují nejvyšší standardy kvality a hygieny. Tlakové sprchy KLARCO jsou navrženy tak, aby vyhovovaly specifickým potřebám gastronomických provozů, ať už se jedná o restaurace, hotelové kuchyně nebo školní jídelny. Nabízíme tři jedinečné řady: EUROP, STYL a SHRINK, které kombinují vysokou funkčnost, odolnost a moderní design.

Tlakové sprchy KLARCO nabízejí až 70% úsporu vody díky inovativním nízko průtokovým ventilům EUROP, vysokou odolnost a dlouhou životnost díky kvalitním materiálům. Certifikace DVGW zaručuje maximální hygienu a kvalitu vody. Snadná instalace a flexibilní montážní varianty dělají z našich tlakových sprch ideální volbu pro každou profesionální kuchyni.

Gastro baterie s loketní pákou - STYL a EUROP

Efektivní úspora vody s EUROP 4L

Sprchová hlavice s průtokem do 4 L/min snižuje spotřebu vody a zachovává vysoký výkon. Zpětné ventily v souladu s normou EN 1717 chrání proti znečištění zpětným průtokem.

Maximální hygiena a odolnost

Pancéřová hadice z nerezové oceli AISI 304 s platinou katalyzovaným silikonem certifikovaným DVGW garantuje hygienu a kvalitu vody. Snadno se čistí a šetří čas i náklady na údržbu.

Flexibilní celonerezová konstrukce

Chromované nástěnné držáky z nerezové oceli zajišťují pevnost a dlouhou životnost. Standardní délka 115 mm, možnost prodloužení až na 400 mm.

Napouštěcí ramena - STYL a EUROP

Odolnost a ochrana proti korozi

Vyberte si mezi elegantní šedou nebo modrou silikonovou vrstvou, která zajišťuje odolnost pružiny vůči korozi. Pružina je vyrobena z harmonické oceli nejvyšší kvality, což zajišťuje dlouhou životnost.

Certifikovaná flexibilní hadice

Flexibilní gumová hadice certifikovaná pro pitnou vodu dle KTW-BWGL předpisů. Posílena dvojitým opletením z nerezové oceli, snadno se čistí.

Variabilní nástěnné držáky

Plastové nástěnné držáky dostupné ve standardní délce 115 mm, držáky o délce 150 mm dostupné na vyžádání.

Gastro baterie EUROP -1E.2904.82.76 - lq

Baterie - (L) 245 mm (H) 80 mm
Tlaková sprcha se směšovací baterií a napouštěcím ramenem. Celková výška: 1100 mm.

Vyplňte formulář a stáhněte si katalog

Vyplňte formulář a na uvedenou emailovou adresu vám pošleme katalog s podrobnou nabídkou našich produktů.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Jak je chráníme >>
Přihlašte se do klientské zóny
Vyplňte formulář a stáhněte si návod

Vyplňte formulář a na uvedenou emailovou adresu vám obratem pošleme požadovaný návod k profesionálním elektrickým varným kotlům ALBA.

Pošlete nám informace o plánovaném projektu