ALBA - Když vaří profesionál

Elektrický profi sporák Standard - ALBA

Osvědčený standard v profesionální kuchyni

Elektrický profi sporák s elektrickou troubou řady standard je vtělením tradice spolehlivosti, robustnosti a jednoduchosti. Jedná se o odkaz řemeslné tradice ALBY Hořovice.

Elektrické sporáky řady Standard jsou tradičním výrobkem, který vyniká velkou varnou plochou tvořenou čtyřmi litinovými plotnami přerušovanou jen malými spárami. Sporák má výsuvný šuplík pro zachycení přeteklého pokrmu.

Každá ze čtyř litinových ploten je samostatně regulovatelná a má velkou plochu 800 x 640 mm pro snadnou manipulaci s nádobím.

Statická trouba sporáku s vnitřním smaltovaným povrchem interiéru pro rovnoměrnější pečení a akumulaci tepla. Vybavená dvěma samostatně regulovatelnými topnými tělesy.

Proč právě elektrický sporák od Alby?

Velká varná plocha

Souvislá varná plocha je tvořená čtyřmi samostně regulovatelnými litinovými plotnami s velkou plochou pro snadnou manipulaci s nádobím.

Čtyřpolohový přepínač

Čtyřpolohový přepínač se signálkou zapnutého stavu pro samostatnou regulaci každé ze čtyř litinových ploten.

Jednoduchá údržba

Z čela pod ovládacím panelem je umístěna výsuvná odkapní mísa pro přeteklé pokrmy. Spodní topné těleso v troubě je výklopné.

Pečící trouba

Elektrická trouba má velikost: 420 x 530 x 290 mm a obsahuje dva vsuvy. Dvířka trouby mají vnitřní izolovaný profil a izolované madlo.

Oddělená regulace teplot

Horní i dolní topné těleso lze regulovat samostatně mezi 50 °C - 300 °C. Obě se signálkou zapnutého stavu - termostatem.

Pro více informací si stáhněte náš katalog

Více informací o nové generaci elektrických sporáků ALBA najdete v našem katalogu. Včetně podrobné technické specifikace, popisu produktů a informacích o variantách podstavců, mezi kterými si můžete vybírat.

Sporák s troubou - Standard

SE 40 ARS

900 x 900 x 900 mm

Elektrické vařidlo - Standard

VE 40

900 x 900 x 900 mm

Vyplňte formulář a stáhněte si katalog

Vyplňte formulář a na uvedenou emailovou adresu vám pošleme katalog s podrobnou nabídkou našich produktů.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Jak je chráníme >>
Vyplňte formulář a stáhněte si návod

Vyplňte formulář a na uvedenou emailovou adresu vám obratem pošleme požadovaný návod k elektrickým gastro sporákům z řady Standard.

Přihlašte se do klientské zóny
Vyplňte formulář a stáhněte si návod

Vyplňte formulář a na uvedenou emailovou adresu vám obratem pošleme požadovaný návod k profesionálním elektrickým varným kotlům ALBA.

Pošlete nám informace o plánovaném projektu