ALBA - Když vaří profesionál

Indukční gastro sporáky - ALBA

Zlom v profesionální kuchyni

Profesionální indukční sporáky ALBA s indukčním ohřevem využívají inteligentní technologii k přenosu tepla přímo do vašich hrnců a pánví, díky čemuž je vaření rychlejší a efektivnější než kdykoli předtím.

Jsou skvělou volbou pro komerční kuchyně, kterým přinášejí řadu výhod, jako je rychlost vaření, přesná regulace teploty a vysoká účinnost. Díky tomu že indukční sporáky neprodukují plameny, zaručují také vysokou bezpečnost a komfortní teplotu na pracovišti

Indukční gastro sporáky ALBA zároveň disponují inovativními technologiemi pro koordinované dávkování tepla a udržování přesné teploty. Dosahují tak až 80% úspory ektrické energie. 

Profesionální indukční sporáky ALBA vyrábíme z nerezavějící oceli 8/10. Varná deska indukce je sklokeramická a dostatečně zesílená pro profesionální použití. Regulovatelné indukční cívky jsou umístěny pod varnou desku.

Mezi deskou a gastro nádobou nejsou žádné mezery, kde by se mohli zachytávat zbytky přeteklého jídla. Povrch desky není díky použité varné technologii nikdy horký a nepřipalují se tak k němu žádné přeteklé potraviny. Proto je čištění desky naprosto jednoduché.

Profesionální indukční sporáky ALBA jsou skvělým nástrojem pro profesionální kuchaře a v kombinaci s našemi moderními technologiemi mají velký potenciál usnadnit a zrychlit proces přípravy jídel.

Proč právě indukční sporáky od Alby?

Odolná varná deska

Varná deska o síle 6 mm je konstruována tak, aby odolávala i méně vybíravému zacházení, které může být typické pro vytíženou profesionální kuchyni.

Plynulá a přesná regulace teploty

Čtyři ovladače s plynulou regulací příkonu varných částí, hlavním vypínačem a signálkou provozu. V koordinaci s moderní - inteligentní technologií umožňují nastavit a dávkovat přesnou teplotu.

Vysoce ekonomické s až 80% úsporou

Má vysokou účinnost ohřevu se zanedbatelnými ztrátami. Dávkuje energii s ohledem na velikost varné nádoby, spíná ohřev jen při osazení desky.

Bez investic do drahé vzduchotechniky

Indukční deska ohřívá pouze dno varné nádoby. Nevydává teplo do okolí, v kuchyni je tak udržována příjemná teplota i bez potřebných investic do drahé vzduchotechniky.

Indukční sporák ALBA jako součást modulární kuchyně

Indukční sporáky ALBA jsou součástí modulových řad Classico 700 a Classico 900 a lze je tak umístit do esteticky a hygienicky špičkového varného bloku spolu s ostatními výrobky. Další elektrické sporáky:

Pro více informací si stáhněte náš katalog

Více informací o nové generaci indukčních sporáků ALBA najdete v našem katalogu. Včetně podrobné technické specifikace, popisu produktů a informacích o variantách podstavců, mezi kterými si můžete vybírat.

Indukční sporák / 4 plot. - Classico 700

E-C-TG IHB-4/700

Pouze vařidlová část

E-C-TG IHB-4/700 F

IS s volným prostorem

E-C-TG IHB-4/700 FS

IS s volným prostorem a policí

E-C-TG IHB-4/700 D

IS s dvířky

E-C-TG IHB-4/700 DS

IS s dvířky a policí

Indukční sporák / 4 plot. - Classico 900

E-C-TG IHB-4/900 F

IS s volným prostorem

E-C-TG IHB-4/900 FS

IS s volným prostorem a policí

E-C-TG IHB-4/900 D

IS s dvířky

E-C-TG IHB-4/900 DS

IS s dvířky a policí

Indukční sporák / 2 plot. - Classico 700

E-C-TG IHB-2/700

Pouze vařidlová část

E-C-TG IHB-2/700 F

IS s volným prostorem

E-C-TG IHB-2/700 FS

IS s volným prostorem a policí

E-C-TG IHB-2/700 D

IS s dvířky

E-C-TG IHB-2/700 DS

IS s dvířky a policí

Indukční sporák / 2 plot. - Classico 900

E-C-TG IHB-2/900 F

IS s volným prostorem

E-C-TG IHB-2/900 FS

IS s volným prostorem a policí

E-C-TG IHB-2/900 D

IS s dvířky

E-C-TG IHB-2/900 DS

IS s dvířky a policí

Vyplňte formulář a stáhněte si katalog

Vyplňte formulář a na uvedenou emailovou adresu vám pošleme katalog s podrobnou nabídkou našich produktů.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Jak je chráníme >>
Vyplňte formulář a stáhněte si návod

Vyplňte formulář a na uvedenou emailovou adresu vám obratem pošleme požadovaný návod k profesionálním indukčním sporákům ALBA.

Přihlašte se do klientské zóny
Vyplňte formulář a stáhněte si návod

Vyplňte formulář a na uvedenou emailovou adresu vám obratem pošleme požadovaný návod k profesionálním elektrickým varným kotlům ALBA.

Pošlete nám informace o plánovaném projektu