ALBA - Když vaří profesionál

Moderní varný ostrov, monoblok – ALBA

Na začátku je myšlenka. Na konci perfektní výsledek.

Výroba na míru > Varný ostrov, monoblok

Plánujete novou profesionální kuchyň a zvažujete investici do varného ostrova, monobloku vyrobeného a optimalizovaného přesně na míru vašim kuchařům? Počáteční investice může být vyšší, ale šéfkuchař ji ocení a vyšší cenu brzy zaplatí lepší výkon celého týmu kuchařů.

Proč byste výrobu varného monobloku měli svěřit právě nám? ALBA je renomovaná česká značka s více než 100 letou historií v oboru profesionální gastronomie. I přes dlouhou historii jsme stále velmi inovativní firmou a díky našim inženýrům držíme v mnoha směrech krok před našimi konkurenty.

Mezi naše inovativní technologická řešení patří mezi zákazníky populární Fast-A-Block, nebo bezpečnostní systém LSC.

Zákazníkům nabízíme tři typy monobloků, které se odlišují vzhledem a konstrukční technologií. Typ MONO 1 je založen na varné technologii ALBA Classico. Typ MONO 2 navazuje na designovou tradici ALBA a má reprezentativní vzhled. Je ideální do náročných hotelových a otevřených kuchyní. Typ MONO 3 je navržen ze standardních korpusových prvků a jeho cena je obvykle nejvýhodnější.

Monobloky se vyznačují jednolitou pracovní deskou, do které jsou zabudovány vybrané spotřebiče na zákazníkem přesně zvolená místa. Spotřebiče mají svoje funkční ovládací prvky vyvedené do předního panelu.

Jednodušší alternativou může být varný ostrov sestavený ze sériově vyráběných modulových spotřebičů řady Classico 700 a Classico 900.

Varný monoblok ALBA

Proč právě varný ostrov - monoblok od Alby?

Exkluzivní design a konstrukce na míru

Při obvyklé konzultaci s šéfkuchařem zpracujeme první náčrty a návrhy, základní rozložení varných prvků a jejich uspořádání. Samozřejmostí je zaměření místa instalace přímo našimi konstruktéry tak, aby výsledek sedl na milimetr.

Vizualizace varného monobloku

Když jsme vašim nápadům dali první formu, začíná detailní projektování s využitím moderních CAD systémů. Naplánujeme celý varný blok s milimetrovou přesností. 3D vizualizace vám potom poskytne přehled o konečném výsledku.

Precizní výroba a dokonalé zpracování

Váš projekt dostane tvar s pomocí těch nejmodernějších výrobních technologií spojených se 130 letou tradicí dokonalého řemeslného zpracování. Vysoce kvalitní materiály dělají z každého dílu individuální mistrovské dílo.

Kontrola kvality monobloku

Než jednotlivé části opustí výrobní závod, projdou rozsáhlým testem. Za tímto účelem je celý varný blok smontován a pečlivě zkontrolován z hlediska funkce a kvality. Výrobek je jen tak kvalitní, jak kvalitní je jeho výstupní kontrola.

Dodávka a montáž monobloku

Nejsou potřeba žádné jeřáby a široké přístupové cesty. Kvalifikované montážní týmy na místě zajistí, že vaše kuchyňské bloky, pulty a vitríny budou spolehlivě nastaveny a uvedeny do provozu. V souladu s původními plány a v prvotřídním provedení.

Údržba, přestavba a rozšíření

Pokud po instalaci varného monobloku potřebujete úpravy, rozšíření nebo záruční a pozáruční servis, naši specialisté jsou tu pro vás kdykoli k dispozici. Protože velkokuchyňské zařízení ALBA by vám mělo sloužit ještě mnoho desítek let.

Konstrukční typy monobloku od Alby

mono 1

MONO 1

Založeno na varné technologii ALBA Classico pro velké kuchyně, školy, školky a nemocnice.

Unikátní možnost vestavby velkých kuchyňských spotřebičů – kotlů, pánví, sporáků

mono 2.1

MONO 2

Reprezentativní vzhled s pracovní deskou typu wave navazuje na designovou tradici firmy ALBA.

Korpusová konstrukce v základním hygienickém provedení H1 s jednotným ovládacím panelem po celém obvodu bloku.

Možnost použití práškově lakovaných panelů a jiných dekorativních prvků z hodnotných materiálů.

mono 3

MONO 3

Standardní korpusová konstrukce umožňuje dosáhnout dokonalého rozložení monobloku v prostoru a umožňuje jeho snadnou instalaci.

Právě i díky rychlé projekci a následné výrobě (bez atypických prvků) je dosahováno nejvýhodnějších cen.

Pro více informací si stáhněte náš katalog

Více informací o nové generaci moderních varných bloků ALBA najdete v našem katalogu. Včetně podrobné technické specifikace, popisu a informacích o doplňkových produktech, které dodáváme na přání zákazníka.

Vyplňte formulář a stáhněte si katalog

Vyplňte formulář a na uvedenou emailovou adresu vám pošleme katalog s podrobnou nabídkou našich produktů.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Jak je chráníme >>
Přihlašte se do klientské zóny
Vyplňte formulář a stáhněte si návod

Vyplňte formulář a na uvedenou emailovou adresu vám obratem pošleme požadovaný návod k profesionálním elektrickým varným kotlům ALBA.

Pošlete nám informace o plánovaném projektu