ALBA - Když vaří profesionál

Originální mycí chemie pro profesionální použití - ALBA

Vyvinutá výhradně pro profesionální použití

Mycí chemie ALBA je vyvinuta výhradně pro profesionální použití, a to i v těch nejnáročnějších podmínkách. Vše je podřízeno síle a jednoduchosti.

Univerzální prostředky mají takovou koncentraci a složení, že jsou použitelné ve většině situací. Ve spojení s profesionálními mycími stroji ALBA potom dosahují toho nejlepšího výsledku. Mycí chemie je vhodná i do zařízení jiných značek.

Správná koncentrace a složení zaručuje dlouhou životnost myček a nižší spotřebu mycích prostředků.

Používáte-li originální chemii a provádíte pravidelné servisní prohlídky, výrobce garantuje záruku 24 měsíců na náhradní díly. *podmínky prodloužené záruky v katalogu

Originální chemie zaručuje přesné dávkování a tedy méně mycích prostředků skončí v odpadu a v přírodě.

Naši partneři Vám poradí s vybavením přesně podle vašich potřeb a navrhnou procesy a dávkování, abyste šetřili čas i peníze.

Mycí chemie ALBA

Mycí přípravek ALBA

Varianty: 6 kg / 12 kg / 24 kg
Univerzální mycí přípravek ALBA pro profesionální myčky nádobí je vhodný pro všechny druhy myček. V myčkách ALBA s elektronickým ovládáním je možné nastavit jeho dávkování.

Oplach přípravek ALBA

Varianty: 6 kg / 12 kg / 24 kg
Oplachový a leštící přípravek ALBA Oplach pro profesionální myčky nádobí. Zamezuje tvorbě minerálních usazenin. Neutralizuje Mycí přípravek Alba a dodává nádobí lesklý vzhled.

Odvápňovač ALBA

Varianty: 6 kg
Prodlužuje životnost myček nádobí, ale je vhodný i na další přístroje, jako jsou pračky, varné konvice, varné nádoby, kotle, pánve, vařiče těstovin a jiné nerezové plochy.

Pro více informací si stáhněte náš katalog

Více informací a kompletní nabídku všech nabízených mycích prostředků najdete v našem katalogu. Včetně podrobné technické specifikace a podmínkách prodloužené záruky na mycí stroje. 

Vyplňte formulář a stáhněte si katalog

Vyplňte formulář a na uvedenou emailovou adresu vám pošleme katalog s podrobnou nabídkou našich produktů.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Jak je chráníme >>
Přihlašte se do klientské zóny
Vyplňte formulář a stáhněte si návod

Vyplňte formulář a na uvedenou emailovou adresu vám obratem pošleme požadovaný návod k profesionálním elektrickým varným kotlům ALBA.

Pošlete nám informace o plánovaném projektu