ALBA - Když vaří profesionál

Kombinovaný gastro sporák Standard - ALBA

Osvědčený standard v profesionální kuchyni

Kombinovaný profi sporák s elektrickou troubou řady standard je vtělením tradice spolehlivosti, robustnosti a jednoduchosti. Jedná se o odkaz řemeslné tradice ALBY Hořovice.

Vařidlovou část sporáku tvoří litinové mřížky s vyjímatelnými odkapními miskami. Sporák má výsuvný šuplík pro zachycení přeteklého pokrmu. V rámu jsou umístěny čtyři plynové hořáky vybavené termopojistkami. Pro hospodárné využití spotřebiče má pravý přední hořák nižší příkon plynu.

Statická trouba sporáku s vnitřním smaltovaným povrchem interiéru pro rovnoměrnější pečení a akumulaci tepla. Vybavená dvěma samostatně regulovatelnými topnými tělesy.

Proč právě kombinovaný sporák od Alby?

Ekonomické řešení

Čtyři dvouplamenné hořáky navržené pro hospodárné použití. Pravý přední hořák se sníženým příkonem na 3kW. Zbylé tři hořáky mají 5kW.

Bezpečná regulace

Regulační kohouty jsou vybavené termoelektrickými pojistkami. Na levé straně ovládacího panelu je tlačítko pro zapalování.

Jednoduchá údržba

Z čela pod ovládacím panelem je umístěna výsuvná odkapní mísa pro přeteklé pokrmy. Spodní topné těleso v troubě je výklopné.

Pečící trouba

Elektrická trouba má velikost: 420 x 530 x 290 mm a obsahuje dva vsuvy. Dvířka trouby mají vnitřní izolovaný profil a izolované madlo.

Oddělená regulace teplot

Horní i dolní topné těleso lze regulovat samostatně mezi 50 °C - 300 °C. Obě se signálkou zapnutého stavu - termostatem.

Pro více informací si stáhněte náš katalog

Více informací o standardním kombinovaném sporáku ALBA najdete v našem katalogu. Včetně podrobné technické specifikace a popisu produktu. Stejně tak pro variantu standardního plynového vařidla.

Sporák s troubou - Standard

SPE 40 ARS (ZP)

Zemní plyn

SPE 40 ARS (PB)

Propan – butan

Plynové vařidlo - Standard

VP 40 (ZP)

Zemní plyn

VP 40 (PB)

Propan – butan

Vyplňte formulář a stáhněte si katalog

Vyplňte formulář a na uvedenou emailovou adresu vám pošleme katalog s podrobnou nabídkou našich produktů.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Jak je chráníme >>
Vyplňte formulář a stáhněte si návod

Vyplňte formulář a na uvedenou emailovou adresu vám obratem pošleme požadovaný návod k plynovým gastro sporákům z řady Standard.

Přihlašte se do klientské zóny
Vyplňte formulář a stáhněte si návod

Vyplňte formulář a na uvedenou emailovou adresu vám obratem pošleme požadovaný návod k profesionálním elektrickým varným kotlům ALBA.

Pošlete nám informace o plánovaném projektu