ALBA - Když vaří profesionál

Multifunkční gastro pánev – ALBA

Zlom v profesionální kuchyni

Multifunkční gastro pánev ALBA se používá v profesionálních kuchyních na mnohoúčelné tepelné zpracování potravin – smažení na tuku (oleji) i bez tuku, grilování, opékání, přípravu omáček a šťáv, vaření těstovin, rýže, knedlíků a polévek, dušení masa, zeleniny, udržování teploty hotových jídel.

Multifunkční pánev má celonerezovou konstrukci, skládá se z horní pracovní části a podstavce, který je vybaven čtyřmi nastavitelnými nožičkami. Horní část pánve je tvořená rámem s nádobou o objemu 35 litrů.

Dno nádoby je vyrobené z titanové oceli AISI 321, která má mimořádnou odolnost při vysokých teplotách. Materiál zajišťuje rovnoměrný a rychlý rozvod tepla od topných těles, která jsou upevněna ze spodní strany dna nádoby. Na dně se taky nachází otvor se zátkou pro vypouštění tekutých produktů.

Pánev se uvede do provozu zapnutím knoflíku spínače do polohy „1“ a poté volíme knoflíkem termostatu potřebnou teplotu mezi 50 – 280°C. 

Proč právě multifunkční pánve od Alby?

Mimořádně odolné materiály

Dno pánve nádoby je vyrobené z nerezové oceli s příměsí titanu - AISI 321. Materiál zajišťuje mimořádnou odolnost pánve při vysokých teplotách.

Snadná údržba a čištění

Ovládací panel je osazen vpravo spínačem 0 - 1 a zelenou signálkou, vlevo termostatem a oranžovou signálkou.

Snadná obsluha a čištění

Podstavec je opatřen dvířky, za kterými je výsuvně uložena nádoba s objemem 28 litrů pro zachycení vypouštěných produktů.

Multifukční pánev ALBA jako součást modulární kuchyně

Multifunkční pánev ALBA je součástí modulové řady Classico 700 a lze ji tak umístit do esteticky a hygienicky špičkového varného bloku spolu s ostatními výrobky. Pánev se vyrábí ve 35 litrové kapacitě.

Pro více informací si stáhněte náš katalog

Více informací o multifukčních pánvích ALBA najdete v našem katalogu. Včetně podrobné technické specifikace, popisu produktů a informacích o doplňkovém příslušenství, které dodáváme na přání zákazníka.

Multi. pánev Classico 700

E-MFP-35/700 F

Podstavec: S volným prostorem
Objem v litrech: 35 litrů

E-MFP-35/700 D

Podstavec: S dvířky
Objem v litrech: 35 litrů

Vyplňte formulář a stáhněte si katalog

Vyplňte formulář a na uvedenou emailovou adresu vám pošleme katalog s podrobnou nabídkou našich produktů.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Jak je chráníme >>
Vyplňte formulář a stáhněte si návod

Vyplňte formulář a na uvedenou emailovou adresu vám obratem pošleme požadovaný návod k elektrickým multifunkčním pánvím ALBA.

Přihlašte se do klientské zóny
Vyplňte formulář a stáhněte si návod

Vyplňte formulář a na uvedenou emailovou adresu vám obratem pošleme požadovaný návod k profesionálním elektrickým varným kotlům ALBA.

Pošlete nám informace o plánovaném projektu