ALBA - Když vaří profesionál

Elektrické pekařské gastro pece – ALBA

Pro pečení masa, pekařských pokrmů, příloh

Pekařská elektrická pec ALBA se používá v podnicích společného stravování a je ideální pro pečení a další přípravu široké škály pokrmů. K pečení moučníků, masa, k sušení potravin, konzervování apod.

Elektrické gastro pece ALBA se skládají z jedné, dvou, nebo tří identických smaltovaných trub, sestavených prostorově nad sebou. Elektrické trouby jsou vybaveny horním pevným a dolním výklopným topným tělesem. Každé těleso se samostatnou regulací teploty a signalizací zapnutého stavu.

Vlastnosti generacemi osvědčeného smaltovaného povrchu dodnes i přes veškerou snahu nepřekonal žádný s alternativních materiálů. Díky kvalitnímu smaltu, který nám pro naše elektrické pece dodává osvědčený výrobce, dosahuje lepšího rozvodu a akumulace tepla – rovnoměrnějšího pečení.

Proč právě elektrická pec od Alby?

Regulace teploty pro každé těleso

Samostatná regulace teploty pro horní i dolní topné těleso od 50 - 300 °C se signalizací zapnutého stavu a samočinným udržováním nastavené teploty.

Objemná trouba dle normy 2 x GN 2/1

Jedna pečící trouba má vnitřní rozměr 540 x 280 x 700 mm a splňuje normu – 2x GN 2/1, která umožňuje použití dvou gastronádob o velikosti: 530 x 650 mm (GN 2/1).

Smaltovaný vnitřek trouby

Smalt lépe rozvádí a kumuluje teplo než nerez a trouba tak dosahuje lepších výsledků. Dvířka trouby s vnitřním lisovaným profilem, díky kterému není třeba těsnění s omezenou životností.

Smysl pro detail a ergonomii

Pec je opatřena čtyřmi plně nastavitelnými nožičkami. Madla jsou důkladně izolovaná – nezahřívají se a umožňují bezpečný úchop. Dolní tepelná tělesa jsou výklopná – pro snadné čištění.

Pro více informací si stáhněte náš katalog

Více informací o elektrických pecích ALBA najdete v našem katalogu. Včetně podrobné technické specifikace, popisu produktů a informaci o doplňkových produktech, které dodáváme na přání zákazníka.

Elektrická pec jednotroubá

TPE 10 ARS

Vnější rozměry: 900 x 850 x 660 mm
Hmotnost: 82 kg

Elektrická pec třítroubá

TPE 30 ARS

Vnější rozměry: 900 x 850 x 1670 mm
Hmotnost: 187 kg

Elektrická pec dvoutroubá

TPE 20 ARS

Vnější rozměry: 900 x 850 x 1165 mm
Hmotnost: 133 kg

Vyplňte formulář a stáhněte si katalog

Vyplňte formulář a na uvedenou emailovou adresu vám pošleme katalog s podrobnou nabídkou našich produktů.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Jak je chráníme >>
Vyplňte formulář a stáhněte si návod

Vyplňte formulář a na uvedenou emailovou adresu vám obratem pošleme požadovaný návod k profesionálním gastro pecím ALBA.

Přihlašte se do klientské zóny
Vyplňte formulář a stáhněte si návod

Vyplňte formulář a na uvedenou emailovou adresu vám obratem pošleme požadovaný návod k profesionálním elektrickým varným kotlům ALBA.

Pošlete nám informace o plánovaném projektu