ALBA - Když vaří profesionál

Elektrické vařiče těstovin – ALBA

Zlom v profesionální kuchyni

V České republice se těstoviny těší stále větší popularitě. Rostoucí poptávky po především kvalitních a čerstvých těstovinách si už také všimli mnozí provozovatelé restaurací a dalších gastro podniků. 

Uspokojit velké množství strávníků a objednávek s pomocí tradičních hrnců není dnes reálně možné v žádné profesionální kuchyni. Proto tu jsou elektrické vařiče těstovin ALBA, stavěné přesně na to, aby takovou zátěž bez problému zvládli i v nepřetržitém provozu. 

Profesionální vařiče těstovin ALBA ke svému vysokému výkonu využívají inovativní technologii Fast-a-Block. Díky této technologii přivedou vodu k varu až o 34 % rychleji než běžné vařiče těstovin, také přitom uspoří až 40 % elektrické energie oproti minulé generaci tohoto spotřebiče.

Profesionální vařiče těstovin mají jednoduše schopnost uvařit těstoviny velmi rychle a díky rovnoměrnému rozložení tepla vždy na optimální úroveň. V profesionálních kuchyních se také používají pro vaření rýže, zeleniny a vajec.

Proč právě vařič těstovin od Alby?

Mimořádně odolné materiály

Varná nádoba je vyrobena z nerezové oceli AISI 316 / EN 1.4404, která je mimořádně odolná korozi, a to i v prostředí slaného vodního roztoku.

Snadná údržba a čištění

Varná nádoba s perforovanou vložkou pro hladké odloučení sedliny a s rádiusovými rohy podle ISO standardu H2, které významně usnadňují údržbu a čištění. Do nádoby nezasahují topná tělesa.

Ventil pro napouštění vody

Napouštění vody se ovládá s čelního panelu ventilem na levé straně spotřebiče.

Topná technologie Fast-A-Block

Řízení teploty výkonných topných těles technologie Fast-A-Block. Se signálkou zapnutého stavu a signálkou poruchy.

Vařiče těstovin ALBA jako součást modulární kuchyně

Vařiče těstovin ALBA jsou součástí modulových řad Classico 700 a Classico 900 a lze je tak umístit do esteticky a hygienicky špičkového varného bloku spolu s ostatními výrobky. Vařiče těstovin se vyrábějí v 23-33 litrové kapacitě.

Pro více informací si stáhněte náš katalog

Více informací o eklektických vařičích těstovin ALBA najdete v našem katalogu. Včetně podrobné technické specifikace, popisu produktů a informaci o doplňkových produktech, které dodáváme na přání zákazníka.

Vařič těstovin Classico 700

E-PC-123/700 D

Vnější rozměry: 450 x 700 x 900 mm
Objem v litrech: 23 litrů

Vařič těstovin Classico 900​

E-PC-133/900 D

Vnější rozměry: 450 x 900 x 900 mm
Objem v litrech: 33 litrů

Vyplňte formulář a stáhněte si katalog

Vyplňte formulář a na uvedenou emailovou adresu vám pošleme katalog s podrobnou nabídkou našich produktů.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Jak je chráníme >>
Vyplňte formulář a stáhněte si návod

Vyplňte formulář a na uvedenou emailovou adresu vám obratem pošleme požadovaný návod k profesionálním vařičům těstovin ALBA.

Přihlašte se do klientské zóny
Vyplňte formulář a stáhněte si návod

Vyplňte formulář a na uvedenou emailovou adresu vám obratem pošleme požadovaný návod k profesionálním elektrickým varným kotlům ALBA.

Pošlete nám informace o plánovaném projektu