ALBA - Když vaří profesionál

Fast-A-Block - Inovace Alba

Technologie, která svým výkonem překonává jiná běžná řešení

Modulární kuchyně > Fast-A-Block – Inovace Alba

Fast A Block je našimi inženýry navržená a vyvinutá technologie, která využívá vysoké tepelné vodivosti speciálně navržené slitiny, díky které je dosaženo 10x rychlejšího, 10x silnějšího a 10x rovnoměrnějšího přenosu tepla na takto upravené střední vrstvě dna spotřebiče.

Technologie Fast (rychlý) – A – Block (masivní) je unikátní sendvičové řešení složené ze tří vrstev funkčních materiálů včetně zapuštěných tepelných těles. Technologii automaticky dodáváme jako součást vařičů těstovin. Do elektrických smažících pánví ji pak dodáváme za příplatek.

Co to znamená v praxi?

Rychlejší přivedení vody k varu + 34 %

Díky rychlému rozvodu tepla po celé ploše dna pánve je dosaženo až o 34 % rychlejšímu přivedení vody k varu. To zajišťuje masivní vrstva sendvičového dna, do které jsou zafrézovaná výkonná tepelná tělesa.

Energetická úspora + 30 %

Kvalitní tepelná izolace, která je nejspodnější vrstvou sendvičového řešení Fast-A-Block zvyšuje energetickou úsporu až o 30 %.

Rovnoměrnost ohřevu + 121 %

Rovnoměrný rozvod tepla po celé ploše dna pánve zajišťuje vrstva ze speciálně navržené slitiny, která má velmi účinné tepelně vodivé vlastnosti.

Plocha ohřevu od kraje do kraje

Technologie Fast-A-Block zajišťuje rovnoměrný rozvod tepla až ke krajům dna pánve. Celková plocha na smažení je zároveň až o 33 % větší oproti jiným běžně dostupným pánvím.

Přihlašte se do klientské zóny
Vyplňte formulář a stáhněte si katalog

Vyplňte formulář a na uvedenou emailovou adresu vám pošleme katalog s podrobnou nabídkou našich produktů.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Jak je chráníme >>
Vyplňte formulář a stáhněte si návod

Vyplňte formulář a na uvedenou emailovou adresu vám obratem pošleme požadovaný návod k profesionálním elektrickým varným kotlům ALBA.

Pošlete nám informace o plánovaném projektu