ALBA - Když vaří profesionál

Tálový sporák s litinovou varnou deskou - ALBA

Zlom v profesionální kuchyni

Profesionální tálový sporák ALBA s litinovou varnou deskou umožňuje jednoduché a pohodlné vaření na velké ploše desky, která je zároveň rozdělená na čtyři topné zóny. Tálová deska vytváří rovnoměrné rozložení tepla po celé ploše, což zajišťuje dokonalou přípravu jídla.

Každá topná zóna je samostatně regulovatelná, takže na tálovém sporáku ALBA můžete snadno přizpůsobit teplotu různých zón podle potřeby a připravovat tak  různá jídla na každé varné zóně samostatně, nebo pro přípravu jídla použít plochu célé varné desky.

Tálová deska je umístěna v mokré zóně, která slouží k zachycení přeteklého pokrmu, to zaručuje snadnou údržbu a čistotu. V přední části mokré zóny je otvor pro odtok rozlitého pokrmu do odkapní nádoby, která je umístěna uprostřed předního krytu tálového sporáku.

Ovládací panel je osazen regulačními přepínači a signalizací zapnutého stavu jednotlivých topných zón. Podstavce se vyrábějí v několika variantách a jsou opatřeny čtyřmi seřizovatelnými nožičkami.

Proč právě tálový sporák od Alby?

Velká plocha tálové desky

Jednoduché a pohodlné vaření na velké ploše desky, která je zároveň rozdělená na čtyři samostatně regulovatelné topné zóny.

Čtyřpolohový přepínač

Regulační přepínač se signalizací zapnutého stavu jednotlivých topných zón.

Elektrická trouba

Elektrická trouba má velikost: 420 x 530 x 290 mm a obsahuje dva vsuvy. Teplotu trouby lze regulovat mezi 50 °C - 300 °C.

Seřizovatelné nožičky

Podstavce v několika variantách jsou opatřeny seřizovatelnými nožičkami.

Tálový sporák ALBA jako součást modulární kuchyně

Tálové sporáky ALBA jsou součástí modulové řady Classico 900 a lze je tak umístit do esteticky a hygienicky špičkového varného bloku spolu s ostatními výrobky.

Pro více informací si stáhněte náš katalog

Více informací o nové generaci tálových gastro sporáků ALBA najdete v našem katalogu. Včetně podrobné technické specifikace, popisu produktů a informacích o variantách podstavců, mezi kterými si můžete vybírat.

Tálový sporák / 4 tálový - Classico 900

E-C-FSPD-4/900 F

TS s volným prostorem

E-C-FSPD-4/900 FS

TS s volným prostorem a policí

E-C-FSPD-4/900 D

TS s dvířky

E-C-FSPD-4/900 DS

TS s dvířky a policí

E-C-FSPD-4/900 EO

TS s troubou

Vyplňte formulář a stáhněte si katalog

Vyplňte formulář a na uvedenou emailovou adresu vám pošleme katalog s podrobnou nabídkou našich produktů.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Jak je chráníme >>
Vyplňte formulář a stáhněte si návod

Vyplňte formulář a na uvedenou emailovou adresu vám obratem pošleme požadovaný návod k profesionálním tálovým sporákům ALBA.

Přihlašte se do klientské zóny
Vyplňte formulář a stáhněte si návod

Vyplňte formulář a na uvedenou emailovou adresu vám obratem pošleme požadovaný návod k profesionálním elektrickým varným kotlům ALBA.

Pošlete nám informace o plánovaném projektu