ALBA - Když vaří profesionál

Hygienický gastro nábytek – ALBA

Splňuje nejvyšší nároky na hygienu

Při návrhu a výrobě hygienického nábytku a přístrojů ALBA věnujeme mimořádnou pozornost hygienickému řešení, tak abychom odstranili všechny kritické body. Řešení se vyznačuje snadnou údržbou a splňuje nejvyšší zákonné nároky na hygienu při minimální obsluze. Také při navrhování modulárních kuchyní našim zákazníkům nabízíme možnost vybrat si ze 4 variant hygienického provedení skříní nábytku. 

Povrchová úprava K320 zároveň snižuje náchylnost nerezového nábytku k otiskům prstů a usnadňuje jeho hygienickou údržbu.

Hygienické provedení STANDARD

Hygienické přechody mezi podlahou, zadní a boční stěnou jsou svařeny do výšky 40 mm. Kouty jsou ohýbány nebo svařovány s poloměrem 1 mm. Strop je otevřený a připravený na instalaci pracovní desky. Na horní čelní straně je vyvařena výztuha.

Hygienické provedení H2 (DIN 18865-9)

Hygienické přechody mezi podlahou, zadní a boční stěnou jsou po celé výšce korpusu. Hygienické přechody jsou ohýbány s poloměrem 16 mm. Strop je otevřený a připravený na instalaci pracovní desky. Na čelní straně je vyvařená výztuha. Spoje korpusu s výztuhou jsou zabroušeny do jednolité pohledové plochy.

Hygienické provedení H1 (DIN 18865-9)

Hygienické přechody mezi podlahou, zadní a boční stěnou jsou svařeny do výšky 100 mm. Kouty jsou ohýbány nebo svařovány s poloměrem 1,5 mm. Strop je otevřený a připravený na instalaci pracovní desky. Na horní čelní straně je hladce svařena výztuha. Spoje korpusu s výztuhou jsou zabroušeny do jednolité pohledové plochy.

Hygienické provedení H3 (DIN 18865-9)

Všechny kouty korpusu mezi podlahou, stropem, zadní a boční stěnou jsou řešeny hygienickým způsobem. Hygienické přechody jsou ohýbány s poloměrem 16 mm. Horní část korpusu je uzavřena stropem.

Hygienický nábytek - střední blok

V hygienickém provedení nabízíme ucelenou řadu nábytku: Pracovní desky, pracovní stoly, skříně, závěsné skříňky, police, dřezy, mycí stoly, zásuvky i tepelné přístroje jako jsou režony – vyhřívané skříně, vodní lázně a tepelné nebo světelné mosty do výdeje.

Pro více informací si stáhněte náš katalog

Více informací o hygienickém nábytku a hygienickém provedení najdete v našem katalogu. Včetně podrobné technické specifikace, popisu produktu a informaci o doplňcích, které dodáváme na přání zákazníka.

Vyplňte formulář a stáhněte si katalog

Vyplňte formulář a na uvedenou emailovou adresu vám pošleme katalog s podrobnou nabídkou našich produktů.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Jak je chráníme >>
Přihlašte se do klientské zóny
Vyplňte formulář a stáhněte si návod

Vyplňte formulář a na uvedenou emailovou adresu vám obratem pošleme požadovaný návod k profesionálním elektrickým varným kotlům ALBA.

Pošlete nám informace o plánovaném projektu