ALBA - Když vaří profesionál

ALBA kompatibilní se systémem SICOTRONIC/DIN 18875

Inovační zařízení pro hospodaření s energií ve velkokuchyních

Modulární kuchyně > Systém SICOTRONIC

SICOTRONIC je inovativní řídící systém pro velkokuchyně, specializující se na optimalizaci spotřeby energie. Jeho klíčové přínosy zahrnují výrazné snížení energetických nákladů, inteligentní distribuci energie mezi spotřebiči, a minimalizaci energetických špiček. Systém nabízí jak ekologické, tak ekonomické výhody díky efektivní správě energie, aniž by to omezovalo běžný provoz kuchyně. 

Systém je ideální pro restaurace, hotely, a další velkokuchyně. SICOTRONIC je flexibilní a uživatelsky přívětivý díky snadné instalaci a možnostem dálkového sledování a řízení.

Jako partner společnosti SICOTRONIC dodáváme na přání výrobky vybavené pro integraci do systému SICOTRONIC nebo jiných systémů kompatibilních s DIN 18875.

Co to znamená v praxi?

Úspora energie a nákladů + 35 %

Významně snižuje energetické náklady díky efektivnímu řízení spotřeby energie, což vede k dlouhodobým úsporám. A to až o celých 35 % špičkového výkonu.

Snížení nároků na instalovaný příkon

Systém inteligentně distribuuje energii mezi různé spotřebiče, čímž snižuje energetické špičky o 15 - 40%, zvyšuje efektivitu kuchyně a minimalizuje nároky na instalovaný příkon.

Ekologický přínos

Nejenže zlepšuje ekologickou bilanci vaší kuchyně, ale zároveň přináší ekonomické výhody. Systém přispívá k ochraně životního prostředí a snižuje vaše provozní náklady.

Flexibilita a uživatelská přívětivost

Snadná instalace a možnost dálkového sledování a řízení zajišťuje, že systém je přizpůsobitelný a snadno ovladatelný pro různé typy kuchyňských provozů.

Přihlašte se do klientské zóny
Vyplňte formulář a stáhněte si katalog

Vyplňte formulář a na uvedenou emailovou adresu vám pošleme katalog s podrobnou nabídkou našich produktů.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Jak je chráníme >>
Vyplňte formulář a stáhněte si návod

Vyplňte formulář a na uvedenou emailovou adresu vám obratem pošleme požadovaný návod k profesionálním elektrickým varným kotlům ALBA.

Pošlete nám informace o plánovaném projektu