ALBA - Když vaří profesionál

Strategické partnerství s firmou SICOTRONIC

S potěšením Vám oznamujeme vznik strategického partnerství ALBY se společností Sicotronic, odborníky na inteligentní optimalizaci špičkového zatížení. Cílem této spolupráce je přinést do profesionálních kuchyní bezkonkurenční energetickou účinnost a úsporu nákladů.

„Toto partnerství nám dělá velkou radost, protože díky integraci pokročilé technologie společnosti Sicotronic do našich kuchyňských řešení můžeme našim zákazníkům nabídnout výrazné snížení nákladů na elektrickou energii a přispět k ekologičtější budoucnosti.“

Nadšení ze spolupráce vyjádřil také pan Wittke, majitel společnosti Sicotronic.

„Díky své pověsti v oblasti kvality a inovací je pro nás ALBA Hořovice ideálním partnerem. Společně můžeme nově definovat, co znamená provozovat energeticky úspornou profesionální kuchyni.“

K dnešnímu dni, je možné všechny výrobky ALBA s topným výkonem 8 kW a vyšším vybavit rozhraním pro systém Sicotronic kompatibilním s DIN 18875.

Výhody pro zákazníky:

  1. Snížení nákladů na elektřinu: Technologie společnosti Sicotronic dokáže snížit energetické špičky přibližně o 30-50 %, což vede ke snížení účtů za elektřinu.
  2. Dopad na životní prostředí: Nižší spotřeba energie nejen šetří peníze, ale také pozitivně přispívá k ochraně životního prostředí.
  3. Komplexní servis: Zákazníci mohou využívat kompletní servisní služby od konzultací až po instalaci a údržbu.
  4. Systém navrhneme vždy pro konkrétní projekt a jednoho konkrétního zákazníka vč. Integrace spotřebičů jiných značek.

Další informace naleznete na webových stránkách společnosti Sicotronic nebo kontaktujte svého obchodního zástupce ALBA.

O společnosti Sicotronic

Německá společnost Sicotronic nabízí inovativní řešení pro zvýšení energetické účinnosti a výrazné snížení nákladů na elektrickou energii. Jejich technologie jsou použitelné v průmyslových kuchyních, pekárnách, vzduchotechnice, hotelech, saunách, prádelnách a dalších zařízeních.

Sdílet:

Více novinek z Alby:

Tlakové sprchy ALBA 4L EUROP – šetří vodu a peníze!

Společnost ALBA Hořovice se rozhodla pro spolupráci s firmou Klarco, která je známá svou řadou kvalitních a profesionálních produktů pro velkokuchyně v restauracích, školních zařízeních, nemocnicích, cateringových firmách a dalších provozech veřejného stravování. V našem sortimentu najdete následující klíčové produkty

Nová elektrická sklopná pánev ALBA EBP/ABP 150/900 s objemem 150 litrů

S radostí vám představujeme naši nejnovější inovaci – elektrickou sklopnou pánev s objemem 150 litrů od ALBA Hořovice. Tato pánev je navržena tak, aby splňovala vysoké požadavky velkokuchyní a zároveň nabízela cenově dostupnou alternativu k dražším multifunkčním pánvím s dotykovými displeji.

Varný blok do Hotelu Heritage v Hallstatt

První varný blok Alby, který se na místo své instalace projel lodí! Doprava masivního kuchyňského sporáku historickými ulicemi malebného Hallstattu totiž nebyla jinak možná. Na míru vyrobený varný monoblok Alba MONO 2 je tvořen masivní pracovní deskou z 5mm potravinářské

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a zůstaňte v obraze.

Přihlašte se do klientské zóny
Vyplňte formulář a stáhněte si katalog

Vyplňte formulář a na uvedenou emailovou adresu vám pošleme katalog s podrobnou nabídkou našich produktů.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Jak je chráníme >>
Vyplňte formulář a stáhněte si návod

Vyplňte formulář a na uvedenou emailovou adresu vám obratem pošleme požadovaný návod k profesionálním elektrickým varným kotlům ALBA.

Pošlete nám informace o plánovaném projektu