ALBA - Když vaří profesionál

Nová řada sklopných pánví ALBA

Alba Hořovice byla vždy lídrem trhu v dodávkách do kuchyní veřejného stravování. Multifunkční a sklopné pánve jsou přístroje, které v těchto kuchyních mají nezastupitelné místo. Proto uvádíme na trh modernizovanou a rozšířenou řadu pánví. V nabídce Alby tak ode dneška najdete nejširší nabídku sklopných a smažících pánví na trhu. Pánve dodáváme v provedení o objemu 60, 80, 100 a 120 litrů v elektrickém i plynovém provedení. Úplnou novinkou na našem trhu je potom elektrická sklopná pánev 2×35 litrů. Všechny elektrické pánve potom existují ve variantě ABP Fast-A-Block.

Co je dobré vědět

Všechny pánve mají v základní výbavě motorické sklápění, jsou levnější a jejich sortiment je mnohem širší než doposud.

Novinky

Všechny pánve v sortimentu jsou kompletně přepracované a jsou tedy novinkami. Kromě toho ale nabízíme i pánve, které dosud neměly v naší nabídce ekvivalent. Mezi ně patří:

  • Pánev o objemu 100 a 120 litrů (plynová i elektrická)
  • Pánve řady Fast – A-Block se sendvičovým dnem
  • Elektrická pánev DUO se dvěma motoricky sklápěnými nádobami 35 litrů a šířkou pouhých 80 cm

Nové funkce a vlastnosti

Motorické sklápění v základní výbavě.

Integrovaná bubnová navíjecí sprcha pro snadné napouštění vody, čištění a úklid (na přání)

Fast-A-Block: sendvičové dno, topná tělesa v hliníkovém bloku. Rychlost ohřevu +18%, energetická úspora +30%, rovnoměrnost ohřevu +121%.

Napouštění vany tlačítkem: Stiskem napustit, dalším stiskem vodu zastavit, není třeba držet.

Co se nezměnilo

Kvalita materiálů a zpracování zůstala na stejné úrovni. Pánve jsou robustní, s jednoduchým ovládáním, kompletně nerezové.
Věříme, že Vás rozšířený sortiment pánví ALBA zaujme a uchopíte jej jako novou obchodní příležitost, protože ALBA je všude tam, kde vaří profesionálové.

Sdílet:

Více novinek z Alby:

Strategické partnerství s firmou SICOTRONIC

S potěšením Vám oznamujeme vznik strategického partnerství ALBY se společností Sicotronic, odborníky na inteligentní optimalizaci špičkového zatížení. Cílem této spolupráce je přinést do profesionálních kuchyní

Nová řada sklopných pánví ALBA

Alba Hořovice byla vždy lídrem trhu v dodávkách do kuchyní veřejného stravování. Multifunkční a sklopné pánve jsou přístroje, které v těchto kuchyních mají nezastupitelné místo.

ALBA: Nová řada kotlů

Nové kotle můžete objednávat již dnes se standardními dodacími lhůtami. Současný sortiment jen do vyprodání zásob. Co je dobré vědět Kotlů nabízíme ode dneška mnohem

NOVINKA: Myčky ALBA

Myčky mají v Albě Hořovice dlouhou tradici. První mycí stroje ALBA dodávala zákazníkům již před 70 lety. Je mi proto ctí navázat na naše výkonné mycí

Odebírejte novinky na váš email

Přihlašte se do klientské zóny
Vyplňte formulář a stáhněte si katalog

Vyplňte formulář a na uvedenou emailovou adresu vám pošleme katalog s podrobnou nabídkou našich produktů.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Jak je chráníme >>
Vyplňte formulář a stáhněte si návod

Vyplňte formulář a na uvedenou emailovou adresu vám obratem pošleme požadovaný návod k profesionálním elektrickým varným kotlům ALBA.

Pošlete nám informace o plánovaném projektu