ALBA - Když vaří profesionál

ALBA: Nová řada kotlů

Nové kotle můžete objednávat již dnes se standardními dodacími lhůtami. Současný sortiment jen do vyprodání zásob.

Co je dobré vědět

Kotlů nabízíme ode dneška mnohem více než dříve, jsou levnější a v ceně mají funkce jako automatické dopouštění duplikátoru nebo plynulou regulaci výkonu.

Úspory

Lepší izolace kotlů a optimalizovaný tvar spalovacích komor znamená, že nové kotle mají lepší energetickou účinnost. Zákazník uspoří nemalé finanční prostředky za energie. Například dosud plynový kotel 150l – 27 kW, nový kotel 170 l – 19 kW. Čas přivedení k varu je přitom kratší než dříve.

Novinky

Všechny kotle v sortimentu jsou kompletně přepracované a jsou tedy novinkami. Kromě toho ale nabízíme kotle, které dosud neměly v naší nabídce ekvivalent. Mezi ně patří:

  • Plynový kotel 90 litrů
  • Kotel s kruhovým duplikátorem o objemu 210 litrů (plynový i elektrický)
  • Kotel s hranatým duplikátorem o objemu 330 litrů (plynový i elektrický)
  • Elektrický kotel DUO se dvěma nádobami do 90 litrů a šířkou pouhých 120 cm
  • Drop-in kotel o objemu 60 litrů (plynový i elektrický)

Nové funkce

Všechny nové funkce najdete přímo v ceníku. Většina z nich je bez příplatku již v ceně kotle. Kotle mají také lépe izolované duplikátory se zvýšenou životností a s méně sváry.

Co se nezměnilo

Kvalita materiálů a zpracování zůstala na stejné úrovni. Kotle jsou robustní, s jednodušším ovládáním, kompletně nerezové, s dnem i stěnami duplikátoru ze speciální nerezové oceli AISI 316L, která je odolná vůči solím a kyselinám.
Věříme, že Vás rozšířený sortiment kotlů ALBA zaujme, protože ALBA je všude tam, kde vaří profesionálové.

Sdílet:

Více novinek z Alby:

Strategické partnerství s firmou SICOTRONIC

S potěšením Vám oznamujeme vznik strategického partnerství ALBY se společností Sicotronic, odborníky na inteligentní optimalizaci špičkového zatížení. Cílem této spolupráce je přinést do profesionálních kuchyní

Nová řada sklopných pánví ALBA

Alba Hořovice byla vždy lídrem trhu v dodávkách do kuchyní veřejného stravování. Multifunkční a sklopné pánve jsou přístroje, které v těchto kuchyních mají nezastupitelné místo.

ALBA: Nová řada kotlů

Nové kotle můžete objednávat již dnes se standardními dodacími lhůtami. Současný sortiment jen do vyprodání zásob. Co je dobré vědět Kotlů nabízíme ode dneška mnohem

NOVINKA: Myčky ALBA

Myčky mají v Albě Hořovice dlouhou tradici. První mycí stroje ALBA dodávala zákazníkům již před 70 lety. Je mi proto ctí navázat na naše výkonné mycí

Odebírejte novinky na váš email

Přihlašte se do klientské zóny
Vyplňte formulář a stáhněte si katalog

Vyplňte formulář a na uvedenou emailovou adresu vám pošleme katalog s podrobnou nabídkou našich produktů.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Jak je chráníme >>
Vyplňte formulář a stáhněte si návod

Vyplňte formulář a na uvedenou emailovou adresu vám obratem pošleme požadovaný návod k profesionálním elektrickým varným kotlům ALBA.

Pošlete nám informace o plánovaném projektu