ALBA - Když vaří profesionál

ALBA: Nová řada kotlů

Nové kotle můžete objednávat již dnes se standardními dodacími lhůtami. Současný sortiment jen do vyprodání zásob.

Co je dobré vědět

Kotlů nabízíme ode dneška mnohem více než dříve, jsou levnější a v ceně mají funkce jako automatické dopouštění duplikátoru nebo plynulou regulaci výkonu.

Úspory

Lepší izolace kotlů a optimalizovaný tvar spalovacích komor znamená, že nové kotle mají lepší energetickou účinnost. Zákazník uspoří nemalé finanční prostředky za energie. Například dosud plynový kotel 150l – 27 kW, nový kotel 170 l – 19 kW. Čas přivedení k varu je přitom kratší než dříve.

Novinky

Všechny kotle v sortimentu jsou kompletně přepracované a jsou tedy novinkami. Kromě toho ale nabízíme kotle, které dosud neměly v naší nabídce ekvivalent. Mezi ně patří:

  • Plynový kotel 90 litrů
  • Kotel s kruhovým duplikátorem o objemu 210 litrů (plynový i elektrický)
  • Kotel s hranatým duplikátorem o objemu 330 litrů (plynový i elektrický)
  • Elektrický kotel DUO se dvěma nádobami do 90 litrů a šířkou pouhých 120 cm
  • Drop-in kotel o objemu 60 litrů (plynový i elektrický)

Nové funkce

Všechny nové funkce najdete přímo v ceníku. Většina z nich je bez příplatku již v ceně kotle. Kotle mají také lépe izolované duplikátory se zvýšenou životností a s méně sváry.

Co se nezměnilo

Kvalita materiálů a zpracování zůstala na stejné úrovni. Kotle jsou robustní, s jednodušším ovládáním, kompletně nerezové, s dnem i stěnami duplikátoru ze speciální nerezové oceli AISI 316L, která je odolná vůči solím a kyselinám.
Věříme, že Vás rozšířený sortiment kotlů ALBA zaujme, protože ALBA je všude tam, kde vaří profesionálové.

Sdílet:

Více novinek z Alby:

Tlakové sprchy ALBA 4L EUROP – šetří vodu a peníze!

Společnost ALBA Hořovice se rozhodla pro spolupráci s firmou Klarco, která je známá svou řadou kvalitních a profesionálních produktů pro velkokuchyně v restauracích, školních zařízeních, nemocnicích, cateringových firmách a dalších provozech veřejného stravování. V našem sortimentu najdete následující klíčové produkty

Nová elektrická sklopná pánev ALBA EBP/ABP 150/900 s objemem 150 litrů

S radostí vám představujeme naši nejnovější inovaci – elektrickou sklopnou pánev s objemem 150 litrů od ALBA Hořovice. Tato pánev je navržena tak, aby splňovala vysoké požadavky velkokuchyní a zároveň nabízela cenově dostupnou alternativu k dražším multifunkčním pánvím s dotykovými displeji.

Varný blok do Hotelu Heritage v Hallstatt

První varný blok Alby, který se na místo své instalace projel lodí! Doprava masivního kuchyňského sporáku historickými ulicemi malebného Hallstattu totiž nebyla jinak možná. Na míru vyrobený varný monoblok Alba MONO 2 je tvořen masivní pracovní deskou z 5mm potravinářské

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a zůstaňte v obraze.

Přihlašte se do klientské zóny
Vyplňte formulář a stáhněte si katalog

Vyplňte formulář a na uvedenou emailovou adresu vám pošleme katalog s podrobnou nabídkou našich produktů.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Jak je chráníme >>
Vyplňte formulář a stáhněte si návod

Vyplňte formulář a na uvedenou emailovou adresu vám obratem pošleme požadovaný návod k profesionálním elektrickým varným kotlům ALBA.

Pošlete nám informace o plánovaném projektu