ALBA - Když vaří profesionál

NOVINKA: Myčky ALBA

Myčky mají v Albě Hořovice dlouhou tradici. První mycí stroje ALBA dodávala zákazníkům již před 70 lety. Je mi proto ctí navázat na naše výkonné mycí stroje, z nichž mnohé myjí ještě dnes a nabídnout Vám znovu dokonalé mytí v myčkách ALBA. Věřím, že připravený sortiment, představuje nejucelenější nabídku profesionálních mycích strojů a vy tak můžete nabídnout svým zákazníků atraktivní kvalitní myčky za výhodnou cenu.

K myčkám jsme připravili bohaté příslušenství a doplňkové produkty. Kromě na míru připravené mycí chemie je ALBA významným výrobcem nerezového nábytku na zakázku a jsme tak schopni nabídnout k myčkám široký sortiment přesně na míru a dle vašich požadavků vyrobených mycích stolů. Mezi nimi najdete nejen základní, ale třeba i ty válečkové s koncovým senzorem.

K sortimentu mycích strojů nepřistupujeme lehkovážně. V rámci souvisejících služeb můžete počítat také s:

  • rozsáhlými a stále rostoucími skladovými zásobami
  • skladovými zásobami náhradních dílů k okamžité expedici
  • obchodním školením
  • servisním školením

Pro jejich prodej nás kontaktujte a domluvte si osobní návštěvu obchodního zástupce ALBY.

Sdílet:

Více novinek z Alby:

Tlakové sprchy ALBA 4L EUROP – šetří vodu a peníze!

Společnost ALBA Hořovice se rozhodla pro spolupráci s firmou Klarco, která je známá svou řadou kvalitních a profesionálních produktů pro velkokuchyně v restauracích, školních zařízeních, nemocnicích, cateringových firmách a dalších provozech veřejného stravování. V našem sortimentu najdete následující klíčové produkty

Nová elektrická sklopná pánev ALBA EBP/ABP 150/900 s objemem 150 litrů

S radostí vám představujeme naši nejnovější inovaci – elektrickou sklopnou pánev s objemem 150 litrů od ALBA Hořovice. Tato pánev je navržena tak, aby splňovala vysoké požadavky velkokuchyní a zároveň nabízela cenově dostupnou alternativu k dražším multifunkčním pánvím s dotykovými displeji.

Varný blok do Hotelu Heritage v Hallstatt

První varný blok Alby, který se na místo své instalace projel lodí! Doprava masivního kuchyňského sporáku historickými ulicemi malebného Hallstattu totiž nebyla jinak možná. Na míru vyrobený varný monoblok Alba MONO 2 je tvořen masivní pracovní deskou z 5mm potravinářské

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a zůstaňte v obraze.

Přihlašte se do klientské zóny
Vyplňte formulář a stáhněte si katalog

Vyplňte formulář a na uvedenou emailovou adresu vám pošleme katalog s podrobnou nabídkou našich produktů.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Jak je chráníme >>
Vyplňte formulář a stáhněte si návod

Vyplňte formulář a na uvedenou emailovou adresu vám obratem pošleme požadovaný návod k profesionálním elektrickým varným kotlům ALBA.

Pošlete nám informace o plánovaném projektu