ALBA - Když vaří profesionál

Varný blok do Hotelu Heritage v Hallstatt

První varný blok Alby, který se na místo své instalace projel lodí! Doprava masivního kuchyňského sporáku historickými ulicemi malebného Hallstattu totiž nebyla jinak možná.

Na míru vyrobený varný monoblok Alba MONO 2 je tvořen masivní pracovní deskou z 5mm potravinářské nerezové oceli, která hygienicky přechází do bočnic. Osazen je 5 výkonnými indukčními plotnami, které spolu s režonem Alba dokáží zachovat v rozměrově skromné ale plně vytížené hotelové kuchyni příjemnou tepelnou pohodu. Režon Alba je totiž vybaven recirkulaci teplého vzduchu a ten tak zbytečně nezvyšuje teplotu okolí a šetří drahou energii.

Přesné umístění fritézy, grilovací desky a multifunkční pánve Berner zvolil rakouský projektant tak, aby přesně splňovaly nároky zákazníka na provoz. Spodní skříňky jsou potom v hygienickém provedení H1 bez viditelných spár. Masivní napouštěcí rameno KLARCO je vybaveno antidrip ventilem a stolový nástavec na masivních nohách kruhového průřezu je osazen vyjímatelnými nerezovými rošty velikostí vhodnými do myčky nádobí.

Nerezové ovládací prvky váží každý 250 g a je přesně vysoustružen z více jak 600 g nerezu a dodávají celému bloku taktilní pocit kvality.

Sdílet:

Více novinek z Alby:

Strategické partnerství s firmou SICOTRONIC

S potěšením Vám oznamujeme vznik strategického partnerství ALBY se společností Sicotronic, odborníky na inteligentní optimalizaci špičkového zatížení. Cílem této spolupráce je přinést do profesionálních kuchyní

Nová řada sklopných pánví ALBA

Alba Hořovice byla vždy lídrem trhu v dodávkách do kuchyní veřejného stravování. Multifunkční a sklopné pánve jsou přístroje, které v těchto kuchyních mají nezastupitelné místo.

ALBA: Nová řada kotlů

Nové kotle můžete objednávat již dnes se standardními dodacími lhůtami. Současný sortiment jen do vyprodání zásob. Co je dobré vědět Kotlů nabízíme ode dneška mnohem

NOVINKA: Myčky ALBA

Myčky mají v Albě Hořovice dlouhou tradici. První mycí stroje ALBA dodávala zákazníkům již před 70 lety. Je mi proto ctí navázat na naše výkonné mycí

Odebírejte novinky na váš email

Přihlašte se do klientské zóny
Vyplňte formulář a stáhněte si katalog

Vyplňte formulář a na uvedenou emailovou adresu vám pošleme katalog s podrobnou nabídkou našich produktů.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Jak je chráníme >>
Vyplňte formulář a stáhněte si návod

Vyplňte formulář a na uvedenou emailovou adresu vám obratem pošleme požadovaný návod k profesionálním elektrickým varným kotlům ALBA.

Pošlete nám informace o plánovaném projektu