ALBA - Když vaří profesionál

Dopravníky pro sběr špinavého nádobí – ALBA

Ušetřete díky dobrému návrhu a automatizaci

Výroba na míru > Dopravníky pro sběr nádobí

Sběrný dopravník slouží ke sběru a akumulaci táců se špinavým nádobím ve stravovacím prostoru a k jejich dopravě do prostoru mycího centra tak, aby zvýšil efektivitu a snížil nároky na personál. Ideální je do škol, nemocnic, podnikových kantýn nebo kancelářských center.

Zákazník odloží tác se špinavým nádobím na sběrnou plochu, případně přetřídí odpadky do vhodně umístěných nádob. Personál zůstává přímo u mycího stroje, odstraní zbytky jídel a nádobí vloží přímo na pás myčky nebo do mycího koše. Není třeba svážet špinavé nádobí z prostoru jídelny. 

Dopravník vyrábíme z nerezové oceli AISI 304L, široký je 50 cm a vysoký je standartně 90 cm. Jeho délka je daná projektem. Pohyb jídelních podnosů s nádobím zajišťují dvě podélná lana, vyztužená kordem s možností uživatelského dopínání. Na konci dopravníku je závora pro detekci zbylého nádobí.

Ovládací panel dopravníku je umístěný z boku dopravníku s otočným ovladačem pro uživatelsky plynule nastavitelnou rychlost 4-14m/min a tlačítkem start/stop. Na straně personálu i zákazníků je umístěno tlačítko nouzového zastavení. 

Dopravník nádobí Grand Kitchen (2)

Proč si nechat navrhnout mycí centrum od Alby?

Exkluzivní design a konstrukce na míru

Ve spolupráci s architektem a v souladu s jeho návrhem interiéru kantýny či jídelny zpracujeme první náčrty a návrhy uspořádání konstrukce dopravníku pro sběr nádobí. Samozřejmostí je zaměření místa instalace přímo našimi konstruktéry.

Profesionální návrh mycího centra

Navrhneme kompletní řešení mycího centra od sběru špinavého nádobí, třídění odpadu, volbě vhodné myčky až po následné uskladnění nádobí. Efektivně naplánujeme celý dopravní systém s přihlédnutím na uspořádání kuchyně a požadavky personálu.

Dodání a montáž sběrného dopravníku

Dopravník obvykle dodáme a zprovozníme do 4-8 týdnů od závazného objednání. Součástí dodání je i štosovací vozík pro sběr táců. Konstrukci dopravníku je také možné doplnit o třídící stanici a police na pohodlný odběr a skladování košů.

S dostupným servisem a službami

I přes maximální spolehlivost našich strojů je pocit jistoty, že je náš technik vždy po ruce k nezaplacení a bez pravidelných servisních nebo garančních prohlídek se taky neobejdete. Kontrolu všech strojů ALBA naši technici provedou během jedné návštěvy.

Do mycího centra kantýny Bořislavka jsme vyrobili sběrný dopravník podnosů s použitým nádobím a třídící stanici pro 2 osoby k tunelové myčce. Toto řešení ušetří práci zaměstnance svážejícího špinavé nádobí z prostoru restaurace a zároveň zvyšuje estetickou hodnotu prostoru strávníků, který není znehodnocen stojany se špinavým nádobím.

Dvoukordový dopravník má plynule nastavitelnou rychlost na straně obsluhy a skládá se ze 3 rovných úseků, 2 zatáček 90° a koncové závory hlídající plné tácy. Třídící stanice je vybavena zásobníkem čistých košů do myčky, sklopenou policí na třídění nádobí a 2 odpadními otvory na odpadky.

Pro více informací si stáhněte náš katalog

Více informací o dopravnících pro sběr nádobí, ale také dopravnících pro přípravu jídel najdete v našem katalogu. Včetně podrobné technické specifikace, popisu a informacích o doplňkových produktech, které dodáváme na přání zákazníka.

Vyplňte formulář a stáhněte si katalog

Vyplňte formulář a na uvedenou emailovou adresu vám pošleme katalog s podrobnou nabídkou našich produktů.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Jak je chráníme >>
Přihlašte se do klientské zóny
Vyplňte formulář a stáhněte si návod

Vyplňte formulář a na uvedenou emailovou adresu vám obratem pošleme požadovaný návod k profesionálním elektrickým varným kotlům ALBA.

Pošlete nám informace o plánovaném projektu