Univerzální šlehací a hnětací stroje

Elektrické univerzální šlehací a hnětací stroje jsou vyráběny v řadě STANDARD.

Řada STANDARD 

Léty prověřená klasika


Univerzální šlehací a hnětací stroj RE 22

RE_22N2

Univerzální šlehací a hnětací stroj RE 24

RE_24N

Univerzální stroje se používají v profesionálních velkokapacitních kuchyních a v dalších provozech zpracovávajících potraviny (výrobny lahůdek, cukrárny, řeznictví apod.). Univerzální stroje zajišťují možnosti zpracování potravin od hnětení lehkých i těžkých těst, míchání bramborové kaše a různých krému, šlehání smetany, bílků a majonézy. Kromě toho lze stroje použít jako pohonnou jednotku pro přípojné strojky na mletí a řezání masa, mletí máku, strouhání (resp. řezání) brambor a zeleniny, pro přípravu strouhanky, apod.
Stroje jsou celokovové konstrukce, povrchově upraveny vrchním lesklým lakem, s nerezovými kryty, moderního tvaru.Podstavec je opatřen otvory pro gumové nožičky (tyto lze přiobjednat). Spolu se strojem je dodáváno příslušenství o obsahu 60 nebo 30 litrů, které se skládá z kotlíku o obsahu 60 nebo 30 litrů a sady pracovních nástrojů - hnětací hák, míchač, šlehací metla, transportní vozík a podstavec pro kotlík. U příslušenství 30 l ještě redukční nosič kotlíku.
Jako zvláštní příslušenství lze se strojem dodat podle přání zákazníka  přípojné strojky - na mletí masa typu Rma 27, strojek na řezání a strouhání typu RUs 22, strojek na mletí máku RMm 22.


Při objednávce nad 10 ks je možná jakákoliv barevná varianta dle vzorníku RAL.